De term Rainfashion zegt het al: deze fashionable regenkleding is allang niet meer alleen voor als het regent. AGU bewijst dit met deze Silda parka. De Silda is een stoere parka dames regenjas met een urban uitstraling en een vrouwelijke touch, geschikt voor alle weersomstandigheden.
Deze parka heeft een vrouwelijk silhouet dankzijn het taillekoord en het 2-way-stretchmateriaal. De matte stof is 100% wind- en waterdicht en heeft een stoere uitstraling. Door de comfortabele zachte binnenzijde draagt het jack lekker, ook als je er alleen een T-shirt onder draagt. De hooggesloten kraag, stormflap over de rits en verstelbare capuchon maken de Silda tot een trendy parka die je optimaal beschermt tegen de regen.
Voor de Silda regenjassen dames zijn 4 stijlvolle kleuren gekozen en hij is verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL. Met de introductie van de AGU Silda is de stoere, urban STØRM collectie compleet.
STØRM materiaal:
Dit materiaal is niet nieuw, maar herontdekt en absoluut verbeterd waar dit mogelijk was. Het poly-urethaan rekt naar twee kanten waardoor de jas zeer aangenaam aanvoelt tijdens het dragen. De interlock afwerking aan de binnenkant zorgt ervoor dat deze jas altijd gedragen kan worden, ook als het niet regent. De jas mag gewassen worden, gelieve de was instructies in de jas te volgen.
Eigenschappen:
Maatvoering:
De AGU Silda valt mooi op maat en valt normaal qua pasvorm.
Maat XS= 34, Maat S=36, Maat M=38, Maat L=40, Maat XL=42, Maat XXL=44.
AGU ‘Designed to feel good’
AGU weet wat jij nodig hebt ‘Designed to feel good!’ is dan ook het motto. AGU stelt al sinds 1966 met speciaal oog voor comfort, uitstraling en techniek elke collectie samen. Zorgvuldig en van hoogwaardige materialen ontwikkeld AGU hun collectie. AGU staat voor kwaliteit en betrouwbaarheid.